Europe Direct Žilina, Univerzitná knižnica UNIZA a naša herná skupina Spoločenské Hry Žilina, Vás srdečne pozývajú na podujatie, ktoré organizujeme v spolupráci s ALBI a Fakultou humanitných vied UNIZA. Game Session 2023 Vám okrem klasickej zábavy pri spoločenských hrách, prináša aj súťaž o skvelé ceny!

Ak ste fanúšikom stolných hier, určite by ste nemali túto príležitosť premeškať. Naša udalosť sa bude konať v priestoroch Žilinskej univerzity v Žiline dňa 26. apríla 2023 od 15:00 hod.  Pripravili sme pre vás množstvo hier, ktoré si môžete vyskúšať.
 

Turnaj v hre Osadníci z Katanu

V rámci podujatia sa môžete zapojiť aj do súťaže, ktorú sme pre vás pripravili. Turnaj v hre Osadníci z Katanu začne 26.4. o 15:30 v miestnosti AFS08Počet hráčov je limitovaný na 16.  Výhercovia prvého kola postúpia do finále. Finále turnaja bude streamované live.  Prvé tri miesta získajú ocenenia. Výherca turnaja získa spoločenskú hru od spoločnosti ALBI .  

Na turnaj je povinná registrácia. Poradie na turnaj je stanovaný na základe času registrácie. V prípade uvoľnenia miesta je možné sa registrovať aj priamo na mieste. 

Spoločenské Hry Žilina

Priestor pre všetkých nadšencov spoločenských hier zo Žiliny a okolia. Skupina slúži na dohodnutie si vlastných stretnutí no zároveň tu budú v spolupráci s Univerzitnou Knižnicou UNIZA organizované pravidelné spočensko-herné večery.

Najbližšie kolo Magického večera spoločenských hier bude 17.05.2023