Už túto sobotu budeme oslavovať Deň Európy a my sme si na tento výnimočný sviatok opäť pripravili zaujímavý program. V pondelok 11.05.2020 sa môžete tešiť na online diskusiu spojenú s vedomostným kvízom!

Všetko odštartujeme o 15:00 hodine online diskusiou na tému: Európske možnosti mladých, ktorú rozoberieme so zaujímavým hosťom a hneď po nej pokračujeme vedomostnou súťažou o vecné ceny. Máte sa naozaj načo tešiť!

Európske možnosti pre mladých: Európsky zbor solidarity, Erasmus+, DiscoverEU

V spolupráci so SYTEV (Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering) vám prinášame jedinečný rozhovor s Patrikom Hyllom, ktorý ako študent využil možnosť cestovať, vzdelávať sa a spoznávať Európu vďaka programom Európskej únie. O jeho zážitkoch, skúsenostiach, ale aj o tom, ako takéto programy využiť nám s radosťou porozpráva. Diskusiou vás bude sprevádzať moderátor Lukáš Hrošovský. Nenechajte si to ujsť! Začíname už v pondelok o 15:00.

Zahraj si a vyhraj!

Hneď po skončení diskusie sa vrhneme na vedomostnú súťaž, kde môžete vyhrať vecné ceny od Europe Direct Žilina. Otestujte svoje vedomosti o Európskej únií a najlepší traja z vás  dostanú zaujímavé odmeny

Ako sa prihlásiť?

Prihlásite sa prostredníctvom Zoom meeting na webovej stránke alebo cez aplikáciu. Návod prihlásenia si môžete pozrieť aj vo video-návode:

https://www.youtube.com/watch?v=d6K1s6Dym5k

Nie je potrebné sa nikde registrovať, iba stiahnuť podľa návodu aplikáciu odtiaľto: https://zoom.us/download#client_4meeting

Údaje pre PRIHLÁSENIE:

ID prednášky: 886 5741 3976

Meno: uviesť svoje meno
Heslo: europa

Pozrite si celý záznam z podujatia

Ak ste našu online diskusiu nestihli, nezúfajte! Celý záznam si môžete pozrieť práve tu.